Scrolls

Mac OS için Kart Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 801.24 KB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Mojang
Scrolls; Mac OS tabanlı cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, Mojang tarafından yayınlanmış, oldukça eğlenceli bir kart oyunudur.

Scrolls; Mac OS tabanlı cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, Mojang tarafından yayınlanmış, oldukça eğlenceli bir kart oyunudur.

Savaş ruhu taşıyan Scrolls adlı kartların yer aldığı fantastik bir dünyaya konuk olacağınız oyunda canavarların, büyülerin ve antik makinelerin güçlerinden yararlanıyor ve kartlarınızla rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Bribirinden farklı olan kartları toplayarak gücünüzü arttırmanız gereken oyunda oluşturdunuz desteler ile düşmanlarınıza karşı mücadele edebilirisniz. Destesi güçlü olan taraf kazanır. Her mücadelede idol adı verilen orduların arkasında konumlanmış durumda yer alan taşlardan 3 tanesini yok etmeye çalışıyorsunuz. Her bir idol 10 hayat puanına sahip. 3 adet idol yok ettiğinizde maçı kazanmış olursunuz.

Oyunda farklı özelliklere sahip yüzlerce kart yer alıyor. Bu kartlardan bazıları kolay bazıları zor kazanılabilen kartlardır. Kazandığınız kartların avantajları, dezavantajları ve güçleri oyunun kaderini etkiliyor.

Bunun yanı sıra oyunu dilerseniz mekanik zekaya karşı oynayabilir yada çevrimiçi olduğunuz durumlarda dünya çapından diğer uyuncular ile mücadele edebilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Scrolls indir